Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
11:30
Farum BK
Oversidder
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Farum BK
Bagsværd BK
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Farum BK (2)
Nivå-Kokkedal FK (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
BK Avarta (4)
B. 82, Virum (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
IF Bytoften (2)
B. 1973, Herlev (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
BK Avarta (3)
FC Rudersdal (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Oversidder
B. 1973, Herlev (8)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Farum BK (3)
B. 1973, Herlev (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
B. 82, Virum (3)
IF Bytoften (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Farum BK (4)
FC Rudersdal (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
B. 1973, Herlev (7)
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Farum BK (1)
Nivå-Kokkedal FK (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
IS Skævinge
Farum BK (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Virum-Sorgenfri BK (2)
Farum BK (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Nivå-Kokkedal FK (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
B. 82, Virum (4)
Farum BK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
B. 1973, Herlev (8)
BK Avarta (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
FC Rudersdal (3)
Farum BK (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
B. 1973, Herlev (5)
BK Avarta (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
B. 1973, Herlev (6)
B. 82, Virum (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
IF Bytoften (2)
BK Avarta (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
FC Rudersdal (4)
B. 1973, Herlev (7)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Oversidder
BK Avarta (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Farum BK (2)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Nivå-Kokkedal FK (2)
IS Skævinge
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Farum BK (1)
IS Skævinge
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Nivå-Kokkedal FK (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Farum BK (4)
B. 1973, Herlev (7)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
B. 1973, Herlev (8)
B. 82, Virum (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Farum BK (3)
B. 82, Virum (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
B. 1973, Herlev (5)
FC Rudersdal (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
BK Avarta (3)
B. 1973, Herlev (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Farum BK (3)
IF Bytoften (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
BK Avarta (4)
FC Rudersdal (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Farum BK (4)
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
Nivå-Kokkedal FK (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Farum BK (1)
Farum BK (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Nivå-Kokkedal FK (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
IS Skævinge
Nivå-Kokkedal FK (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B. 82, Virum (4)
FC Rudersdal (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B. 1973, Herlev (7)
B. 1973, Herlev (8)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
FC Rudersdal (3)
B. 1973, Herlev (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B. 82, Virum (3)
B. 1973, Herlev (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Farum BK
BK Avarta
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
Farum BK
Lyngby Boldklub
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Farum BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Furesø Bold Akademi
KFUM BK, Roskilde
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Furesø Bold Akademi
FC Holte
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Farum BK (2)
LSF
HHT
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Farum BK
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:15
Farum BK
FC Rudersdal
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:00
Farum BK
FC Knöedel
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:30
Farum BK
Herlufsholm GF
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Farum BK
Stenløse BK
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Farum BK
Oversidder
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Farum BK
Oversidder
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Farum BK
Himmelev-Veddelev BK
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Farum BK (2)
Måløv BK
HHT
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Farum BK
Virum-Sorgenfri BK
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:00
Farum BK
Allerød FK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|